Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Spektakl ,,Szkoła Pana Kleksa''

Ocena 0/5

Za nami pierwszy wakacyjny spektakl - "Szkoła Pana Kleksa" w wykonaniu Teatru "Blaszany Bębenek". Aktorzy zabrali publiczność w krainę bajek i humoru.

W środę, również o 16 udamy się w muzyczny "Wakacyjny objazd Polski". Zapraszamy!

Galeria zdjęć

DSC_0030 DSC_0032 DSC_0037 DSC_0039 DSC_0041 DSC_0044 DSC_0047 DSC_0048 DSC_0049 DSC_0051 DSC_0052 DSC_0055 DSC_0057 DSC_0058 DSC_0059 DSC_0070 DSC_0071 DSC_0072 DSC_0073 DSC_0074 DSC_0075 DSC_0079 DSC_0080 DSC_0089 DSC_0090 DSC_0091 DSC_0092 DSC_0093 DSC_0097 DSC_0098 DSC_0100 DSC_0101 DSC_0102 DSC_0103 DSC_0108 DSC_0109 DSC_0110 DSC_0112 DSC_0113 DSC_0114
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności