Spektakl ,,Szkoła Pana Kleksa''
Za nami pierwszy wakacyjny spektakl - "Szkoła Pana Kleksa" w wykonaniu Teatru "Blaszany Bębenek". Aktorzy zabrali publiczność w krainę bajek i humoru.
W środę, również o 16 udamy się w muzyczny "Wakacyjny objazd Polski". Zapraszamy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!