W środę po raz pierwszy uruchomiliśmy letnią scenę za GOK-iem. Koncert "Wakacyjny objazd Polski" był okazją do wypoczynku przy muzyce, powtórzenia wiadomości o ciekawych zakątkach Polski oraz wspólnej zabawy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!