Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Wyjazd do teatru

Ocena 0/5

Zapraszamy do udziału w wyjeździe do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl "Na pełnych obrotach". Wyjazd odbędzie się 2 września  o 15:00. Spektakl rozpoczyna się o 17:00, powrót zaplanowany jest na 21:00. 

Sztuka opowiada o sławnym gospodarzu popularnego talk-show, Patricku Summerze, który zawzięcie próbuje pokazać się z jak najlepszej strony swojemu nowemu szefowi.

 

Wyjazd_do_teatru_-_plakat_(1)   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności