Wyjazd do teatru
Zapraszamy do udziału w wyjeździe do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl "Na pełnych obrotach". Wyjazd odbędzie się 2 września o 15:00. Spektakl rozpoczyna się o 17:00, powrót zaplanowany jest na 21:00.
Sztuka opowiada o sławnym gospodarzu popularnego talk-show, Patricku Summerze, który zawzięcie próbuje pokazać się z jak najlepszej strony swojemu nowemu szefowi.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!