Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Zajęcia plastyczne ,,Mchem po smogu''

Ocena 0/5

Zapraszamy na godzinę 18.00 dzieci i dorosłych na zajęcia, podczas których uczestnicy ozdabiać będą ramki oraz wianki itp. żywym mchem. Wstęp wolny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia