Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy bukiet

Ocena 0/5

Po długich obradach i burzliwych dyskusjach, możemy już ogłosić wyniki konkursu na najpiękniejszy bukiet, który ogłosiliśmy przed 15 sierpnia. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszone bukiety - zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Cieszy nas, że tradycja przygotowania bukietów na święto Matki Boskiej Zielnej jest wciąż żywa i stanowi okazję do wykazania się kreatywnością i zmysłem estetycznym.

 

A oto wyniki konkursu.

Trzy równorzędne nagrody za najpiękniejsze bukiety otrzymują: Agnieszka Wanecka-Lesiuk, Wioletta Stern, Jolanta Kąkol.

 

Ponadto spośród uczestników konkursu wylosowaliśmy jeszcze trzy osoby, które otrzymają nagrody-upominki. Są to:  Adrianna Ratajczak, Edyta Żarna i Anna Jeżewska.

 

Wśród dzieci, które wykonały bukiety, wylosowaliśmy pięć nagród. Otrzymują je: Jessica Szala, Maksymilian Duda, Mateusz Lesiuk, Kacper Kukucki i Marcelina Żarna.

 

Nagrody można odbierać już od dzisiaj w bibliotece. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że stanie się on naszą sierpniową tradycją.



 

Galeria zdjęć

Agata Żarna Aleksandra Wicenta Antoni Kukucki Hanna Rybarczyk Jessica Szala Joanna Rybarczyk Kacper Kukucki (Emilia Katarzyna) Lena Ratajczak Maja Kukucka Maksymilian Duda Marcelina Żarna Mateusz Lesiuk Oliwer Kukucki (Emilia Katarzyna) Patryk Lesiuk Szymon Szala Adrianna Ratajczak Agnieszka Wanecka Lesiuk Aldona Bilon Anna Jeżewska Barbara Gierczyńska Edyta Żarna Elżbieta Bartkowiak Emilia Katarzyna Jolanta Kąkol Justyna Polińska Maciej Kukucki Michalina Kukucka Michalina Sławińska-Sieinska Natalia Tomala Roman Winkel Wioletta Stern
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności