Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

LEKCJA PRZYRODY NA ŻYWO

Ocena 0/5

  Dziś w GOKiBP mieliśmy wyjątkowych gości!  
Odwiedzili nas Pan Tomasz oraz Pani Magdalena – prawdziwi pasjonaci świata pająków, węży i skorpionów   
W niezwykle ciekawy sposób opowiadali dzieciom o życiu tych fascynujących zwierząt. A co najważniejsze – przywieźli je ze sobą!  
Dzieci mogły z bliska zobaczyć żywe okazy, a nawet wziąć je na ręce! Emocji było co niemiara – od zachwytu po odrobinę strachu, ale uśmiechy mówiły same za siebie  
Dziękujemy za niesamowitą lekcję przyrody na żywo!   

Galeria zdjęć

DSC_7958 DSC_7960 DSC_7961 DSC_7962 DSC_7964 DSC_7965 DSC_7967 DSC_7970 DSC_7972 DSC_7973 DSC_7974 DSC_7976 DSC_7977 DSC_7978 DSC_7979 DSC_7982 DSC_7983 DSC_7984 DSC_7985 DSC_7986 DSC_7988 DSC_7990 DSC_7993 DSC_7996 DSC_7998 DSC_8002 DSC_8004 DSC_8008 DSC_8010 DSC_8012 DSC_8014 DSC_8015 DSC_8018 DSC_8019 DSC_8023 DSC_8024 DSC_8028 DSC_8029 DSC_8033 DSC_8035 DSC_8041
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności