Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Konkurs na najpiękniejszy bukiet

Ocena 0/5

Nawiązując do tradycji, związanej ze świętem Matki Boskiej Zielnej, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy bukiet. Konkurs polega na wykonaniu bukietu z polnych kwiatów, ziół, roślin, a następnie wstawieniu jego zdjęcia na nasz profil na Facebooku lub przesłaniu na adres: sekretariat@gokchrzypsko.pl.

Zdjęcia powinny wskazywać na samodzielne wykonanie bukietu. Prosimy o ich przesyłanie do 17 sierpnia włącznie.

Na autorów najpiękniejszych bukietów czekają nagrody - osobno w kategoriach: dorośli i dzieci. Zapraszamy do udziału!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności