Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Konkurs fotograficzny "4 pory roku: ZIMA"

Ocena 0/5

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Planujemy w tym roku cykl 4 konkursów, w których wybierzemy najlepsze zdjęcia, ukazujące cztery pory roku na Ziemi Chrzypskiej.  Po ostatniej, jesiennej edycji, planujemy wydać kalendarza podsumowujący konkurs.

Póki co, do 20 marca czekamy na fotografię ukazujące gminę Chrzypsko Wielkie w zimowej odsłonie. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace, ważne jest, by w karcie zgłoszenia podać czas i miejsce wykonania zdjęcia.

Informacje w Regulaminie (poniżej) oraz telefonicznie (61 29 51 408 lub 730 099 246) lub mailowo (sekretariat@gokchrzypsko.pl).

Najlepsze prace, oprócz publikacji w kalendarzu, zostaną, oczywiście nagrodzone.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania piękna Ziemi Chrzypskiej.

 

REGULAMIN

 

KARTA ZGŁOSZENIA


KLAUZULA  INFORMACYJNA

 

Partnerm zimowej edycji konkursu jest Firma Benex.

 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności