Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Koncert semestralny

Ocena 0/5

W sobotę 18 stycznia odbył się koncert semestralny sekcji z GOKiBP – wokalnej, tanecznej, perkusyjnej i rytmiczno - umuzykalniającej!    
Dziękujemy za niesamowity występ wszystkim naszym artystom którzy swoim talentem i zaangażowaniem stworzyli niezapomnianą atmosferę.  
Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy od zawsze są naszymi największymi wsparciem – dziękujemy za cierpliwość, zaangażowanie i miłość, które pomagają naszym artystom sięgać po marzenia.  
Dziękujemy również naszej wspaniałej widowni – Wasza obecność, ciepłe słowa i oklaski dają nam siłę do dalszego rozwoju i pracy.  
To był wyjątkowy wieczór pełen talentu, pasji i pozytywnej energii! Czekamy na kolejne spotkania z Wami!  

Galeria zdjęć

DSC_8478 DSC_8480 DSC_8481 DSC_8485 DSC_8488 DSC_8490 DSC_8491 DSC_8495 DSC_8497 DSC_8499 DSC_8503 DSC_8506 DSC_8507 DSC_8512 DSC_8516 DSC_8517 DSC_8518 DSC_8521 DSC_8528 DSC_8530 DSC_8538 DSC_8542 DSC_8543 DSC_8552 DSC_8553 DSC_8572 DSC_8575 DSC_8577 DSC_8583 DSC_8591 DSC_8616 DSC_8620
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności