Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Koncert semestralny 2025/2026

Ocena 0/5

W piątek odbył się koncert semestralny podsumowujący sezon zajęciowy 2025/2026 w GOKiBP w Chrzypsku Wielkim.
Na scenie zaprezentowali się uczestnicy:
- Starszej Grupy Tanecznej prowadzonej przez panią Olgę Płóciennik,
- Grupy Wokalnej prowadzonej przez panią Paulinę Królak,
- Sekcji Nauki Gry na Gitarze prowadzonej przez pana Jakuba Kotka,
- Sekcji Gry na Pianinie prowadzonej przez pana Oleksandra Matiashuka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne występy, odwagę, zaangażowanie oraz ogrom pracy włożonej w przygotowanie dzisiejszego koncertu. Każdy występ był dowodem talentu, systematyczności i pasji rozwijanej przez cały rok  
Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców i opiekunów za wsparcie młodych artystów, a także do instruktorów za ich profesjonalizm, cierpliwość i codzienną pracę z uczestnikami zajęć  
Dziękujemy publiczności za tak liczną obecność i gorące brawa. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować zakończenie kolejnego sezonu pełnego muzyki, tańca i artystycznych emocji.
Dziękujemy także wszystkim uczestnikom pozostałych sekcji, którzy przez cały rok aktywnie brali udział w naszych zajęciach.
Do zobaczenia we wrześniu w nowym sezonie zajęciowym!  

Galeria zdjęć

DSC_9849 DSC_9850 DSC_9853 DSC_9857 DSC_9858 DSC_9860 DSC_9861 DSC_9862 DSC_9874 DSC_9877 DSC_9883 DSC_9886 DSC_9888 DSC_9889 DSC_9892 DSC_9895 DSC_9896 DSC_9901 DSC_9938 DSC_9941 DSC_9946
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności