Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Noc Bibliotek

Ocena 0/5

W sobotę nasza biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję "Noc Bibliotek". Grupa młodzieży na rozgrzewkę rozwiązywała krzyżówki i wykreślanki, związane z literaturą, a następnie obejrzała wyjątkową, musicalową wersję bajki o Królewnie Śnieżce i 7 krasnoludkach. Nie zabrakło również akcentu spożywczego, niezbędnego w czasie nocnej aktywności. Pierwsza, historyczna "Noc Bibliotek" w Chrzypsku Wielkim okazała się udanym przedsięwzięciem, dlatego już myślimy o kolejnej edycji akcji - w przyszłym roku.


Galeria zdjęć

DSC_0072 DSC_0074 DSC_0080 DSC_0083 DSC_0084 DSC_0091 DSC_0093 DSC_0096 DSC_0097 DSC_0099 DSC_0104 DSC_0105 DSC_0107 DSC_0109 DSC_0117 DSC_0118 DSC_0121 DSC_0124 DSC_0130 DSC_0131 DSC_0135 DSC_0137
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności