Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

II Moto-Piknik Rodzinny

Ocena 0/5

W sobotę, 3 czerwca, uczestniczyliśmy w II Moto-Pikniku Rodzinnym, organizowanym przez Stowarzyszenie "Gang Dzikich Sielaw". Impreza, oprócz motorowego klimatu i swojskich specjałów kulinarnych, miała w swoim programie liczne atrakcje dla dzieci, a zakończyła się mocno rockowym koncertem zespołu "Rh Bluess". 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wzięcie udziału w przygotowanych zabawach, a współorganizatorom za twórczą współpracę. Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

DSC_6082 DSC_6083 DSC_6086 DSC_6088 DSC_6089 DSC_6090 DSC_6094 DSC_6095 DSC_6097 DSC_6100 DSC_6102 DSC_6103 DSC_6104 DSC_6105 DSC_6109 DSC_6111 DSC_6117 DSC_6123 DSC_6124 DSC_6125 DSC_6126 DSC_6127 DSC_6129 DSC_6133 DSC_6134 DSC_6135 DSC_6136 DSC_6141 DSC_6147 DSC_6149 DSC_6156 DSC_6160 DSC_6161 DSC_6164 DSC_6165 DSC_6166 DSC_6167 DSC_6168 DSC_6170 DSC_6172 DSC_6173 DSC_6174 DSC_6175 DSC_6178 DSC_6181 DSC_6189 DSC_6190 DSC_6191 DSC_6192 DSC_6195 DSC_6197 DSC_6198 DSC_6199 DSC_6200 DSC_6201 DSC_6202 DSC_6203 DSC_6204 DSC_6205 DSC_6206 DSC_6207 DSC_6212 DSC_6214 DSC_6217 DSC_6218 DSC_6220 DSC_6221 DSC_6222 DSC_6223 DSC_6228 DSC_6230 DSC_6231 DSC_6232
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności