Gminny Turniej Futsalu
W sobotę, 4 marca, wspólnie z Gminą Chrzypsko Wielkie oraz Stowarzyszeniem "Chrzypski Sport" zorganizowaliśmy Gminny Turniej Futsalu, czyli zawody piłkarskie w hali sportowej. Swój udział do turnieju zgłosiło aż 7 drużyn, zarówno stałych, jak i stworzonych ad hoc: Ekologi Team Footbal Club, SCS I, SCS II, FC Team, Red Bull Team, OSP Orle Wielkie i Mechatronicy.
Po rozegraniu meczy w fazie grupowej, a następnie finałów, ranking końcowy okazał się następujący:
- Ekologi Team
- SCS I
- SCS II
- Red Bull Team.
Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, a szczególne słowa podziękowania kierujemy do pana Flemminga Andersena, który po raz kolejny umożliwił organizację turnieju, podejmując się kluczowej roli sędziego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!