W niedzielny wieczór na naszej scenie zabrzmiały najpiękniejsze arie operetkowe, które wykonywali Karolina Garlińska-Ferenc, Joanna Szabla i Włodzimierz Kalemba. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!