Koncert na zakończenie sezonu
W sobotę, 11 czerwca, zakończyliśmy sezon pracy grup tanecznych i muzycznych. Przed publicznością złożoną z rodzin i przyjaciół wystąpiły: grupa taneczna przedszkolaków (pod opieką Olgi Płóciennik), grupa taneczna dziecięca (pod opieką Marty Pawłowskiej), sekcja gitarowa (instruktor Piotr Kraśnik), sekcja wokalna (instruktor Paulina Królak) oraz sekcja perkusji (instruktor Krzysztof Banach).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zespołów i sekcji za pracę w mijającym roku szkolnym. W lipcu rozpoczniemy "Wakacje z GOK-iem", a już od września ruszy nabór na zajęcia w nowym roku szkolnym. O tym, że warto rozwijać swoje talenty w GOK-u niech zaświadczy dokumentacja fotograficzna w sobotnich występów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!