Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego

Ocena 0/5

Zakończyliśmy niedawno konkurs "Mistrz Recytacji", w którym udział wzięło 17 dzieci w wieku przedszkolnym. Wszystkim recytatorom serdecznie gratulujemy wspaniałych interpretacji wierszy, a rodzicom i nauczycielom dziękujemy za motywację i pomoc w przygotowaniu nagrań występów.

Biorąc pod uwagę dykcję, opanowanie tekstu oraz ogólne wrażenie artystyczne, nasze jury wydało następujący werdykt:

 

Trzy równorzędne 1 miejsca:

Marcelina Frąckowiak,

Oliwia Wylegała,

Gabriel Pucek.

Wyróżnienia: Patryk Lesiuk, Maja Biedziak, Helena Kubicka, Hanna Rybarczyk.

 

Gratulujemy!

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu można odbierać w bibliotece od piątku.

 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności