Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Nocny Turniej Piłki Nożnej

Ocena 0/5

W piątek o  godzinie 19.30 zabrzmiał pierwszy gwizdek w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej, który wspólnie ze "Stowarzyszeniem Chrzypski Sport" zorganizowaliśmy na Orliku. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Po ponad 4 godzinach intensywnej gry, zakończyła się faza grupowa. W półfinałach zagrały drużyny: Huragan, SCS I, Ekologi Team i Przyszliśmy tylko popatrzeć.

W meczu o trzecie miejsce Przyszliśmy tylko popatrzeć pokonał SCS I, natomiast pierwsze miejsce w turnieju zdobył zespół Ekologi Team, pokonując Huragan.

Dziękujemy sędziom (Panu Flemingowi i Panu Mikołajowi) oraz wszystkim zespołom za udział, a zwyciezcom gratulujemy!

Galeria zdjęć

DSC_0908 DSC_0911 DSC_0912 DSC_0914 DSC_0915 DSC_0916 DSC_0917 DSC_0918 DSC_0919 DSC_0920 DSC_0921 DSC_0922 DSC_0923 DSC_0924 DSC_0931 DSC_0933 DSC_0936 DSC_0937 DSC_0939 DSC_0945 DSC_0947 DSC_0948 DSC_0952 DSC_0953 DSC_0960 DSC_0962 DSC_0967 DSC_0970 DSC_0973 DSC_0977 DSC_0981 DSC_0982 DSC_0983 DSC_0992 DSC_0994 DSC_0995 DSC_0999 DSC_1002 DSC_1007 DSC_1013 DSC_1016 DSC_1020 DSC_1021 DSC_1028 DSC_1031 DSC_1032 DSC_1035 DSC_1036 DSC_1037 DSC_1040 DSC_1043 DSC_1050 DSC_1052 DSC_1054 DSC_1056 DSC_1057 DSC_1059 DSC_1062 DSC_1063 DSC_1064 DSC_1065 DSC_1071
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności