Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Spotkanie ze św. Mikołajem

Ocena 0/5

 Animacje, zabawy, wspólne dekorowanie pierników, ozdabianie bombek, malowanie twarzy, modelowanie balonów i świąteczne warsztaty profilaktyczne i spotkanie ze Świętym Mikołajem to główne atrakcje świątecznego popołudnia. Dzięki wspólnej pracy Ośrodka Kultury, Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Gminy i Zespołu Szkół w Chrzypsku Wielkim udało się zorganizować wyjątkową imprezę dla dzieci z naszej gminy. 

 

Galeria zdjęć

DSC_7952 DSC_7953 DSC_7954 DSC_7955 DSC_7956 DSC_7957 DSC_7960 DSC_7961 DSC_7962 DSC_7963 DSC_7964 DSC_7965 DSC_7967 DSC_7969 DSC_7972 DSC_7978 DSC_7979 DSC_7982 DSC_7984 DSC_7985
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności