Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

Spacer na lody do Łężeczek

Ocena 0/5

Środowe "Wakacje z GOK-iem" wyszły w teren, a dokładnie do Łężeczek. Była to okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, zamoczenia nóg w jeziorze czy sesji zdjęciowej na świeżym rżysku. Nie mogło obyć się, oczywiście, bez lodów, które były nagrodą za dzielne maszerowanie.

Galeria zdjęć

DSC_0001 DSC_0004 DSC_0010 DSC_0011 DSC_0012 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0018 DSC_0021 DSC_0022 DSC_0023 DSC_0024 DSC_0026 DSC_0027 DSC_0028 DSC_0030 DSC_0032 DSC_0033 DSC_0034 DSC_0035 DSC_0038 DSC_0040 DSC_0041 DSC_0043 DSC_0044 DSC_0046 DSC_0047 DSC_0049 DSC_0051 DSC_0053 DSC_0055 DSC_0057 DSC_0058 DSC_0060 DSC_0064 DSC_0065
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności