Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko Wielkie

11 listopada

Ocena 0/5

Zapraszamy do udziału w lokalnych obchodach Święta Niepodległości, czyli 11 listopada. W sobotę o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Chrzypsku Wielkim odprawiona zostanie Msza Św. za Ojczyznę, po której krótki występ zaprezentują chrzypskie przedszkolaki. Następnie wraz z pocztami sztandarowymi przejdziemy przed pomnik "W hołdzie bohaterom", gdzie odśpiewamy Hymn Państwowy i złożymy kwiaty.

Zapraszamy do udziału poczty sztandarowe, delegacje oraz wszystkich mieszkańców naszej gminy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności