Noworoczny koncert kolęd

Parafialny Zespół Caritas przy Parafii pw. św. Wojciecha w Chrzypsku Wielkim zaprasza na noworoczny koncert kolęd - 6 stycznia o godzinie 17.00 w Pałacu Śródka. Wystąpi trio - Magdalena Janicka (skrzypce, wokal), Jakub Lechicki (perkusja), Marcin Łukasiewicz (gitara). Bilety w cenie 10,00 zł można nabywać w Gminnym Ośrodku Kultury oraz zamawiać pod nr. telefonu 603 104 755 i drogą mailową

LGD Puszcza Notecka zaprasza na spotkanie informacyjne, dotyczące projektu chrzypskiej wioski rybackiej, w ramach Wielkoplskich Wiosek Tematycznych. Celem szkolenia jest stworzenie nowego produktu turystycznego, dotyczącego specyfiki gminy Chrzypsko Wielkie, jako terenu z tradycjami rybackimi. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 4 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury, o godzinie

CAK Międzychód zaprasza na spektakl "Separacja?" - 11 października o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20 zł (normalny) lub 15 zł (ulgowy) rezerwować można pod numerem telefonu 95 748 2602. Farsa "Separacja?" jest opowieścią o  małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku, wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Przedstawienie to typowa komedia omyłek, nieporozumień, zabawnych intryg.

Sierakowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację poezji Cypriana Kamila Norwida pn. "Bo piękno na to jest, by zachwycało".

Zachęcamy do udziału w warsztatach tanecznych, które 28 sierpnia poprowadzi w sali GOK Jakub "Bubek" Urbański. Od godziny 18.00 rozpoczną się zajęcia z hip hopu, a o godzinie 19.00 - latin mix.

Współpracująca z nami Szkoła Muzyczna World of Music we Wronkach zaprasza na intensywne kursy gitarowe i perkusyjne - w dniach od 4 do 8 sierpnia br.

Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko,  ul. Główna 22, Chrzypsko Wielkie, tel. 61 295 14 08
Wykonanie strony: Joomla :: SOLmedia.pl