Zapraszamy do udziału w zajęciach, prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Chrzypsku Wielkim w sezonie 2019/2020.

 


PONIEDZIAŁEK

 

Explore With Pages

Zajęcia biblioteczne przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas nich uczestnicy wspólnie czytają, bawią się i poznają świat książek. Wstęp wolny.

 

 A reminder from Beechtown Grocer

Zajęcia kulinarne, prowadzone przez dietetyka, podczas których dzieci i młodzież uczą się samodzielnie przygotowywać proste i zdrowe jedzenie - przekąski, desery, dania obiadowe. Zajęcia odbywają się w co drugi poniedziałek. Odpłatność - 20 zł/ zajęcia. Zapraszamy dzieci i młodzież.

 

Zajęcia zdrowy kręgosłup

Zajęcia dla osób dorosłych - ćwiczenia z instruktorką, mające na celu poprawienie samopoczucia, poprzez ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające. Zajęcia odbywają się co tydzień. Odpłatność: 10 zł/zajęcia.

 


WTOREK

Maluszkowo

Zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem i ich opiekunów. Podczas zajęć dzieci bawią się, wchodzą w interakcje z rówieśnikami, mają okazję do nowych doświadczeń i rozbudzania ciekawości.

 

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

Zajęcia dla dzieci szkolnych i młodzieży - nastawione na twórcze spędzanie wolnego czasu: działania artystyczne, kulinarne, integracja.

 

 

 Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym

Zajęcia taneczno-rytmiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i pierwszych klas szkoły podstawowej. Praca nad koordynacją ruchową, poczuciem rytmu i estetyką ruchu, przygotowanie do występów tanecznych w zróżnicowanym repertuarze.

 


ŚRODA

 Wolontariat

Propozycja dla młodzieży - działalność wolontariatu, wspomagającego inicjatywy społeczne i animację kulturalną w naszej gminie. 

 


CZWARTEK

 Zajęcia muzyczne dla dzieci

Zajęcia wokalne oraz nauka gry na gitarze i perkusji - prowadzone na dwóch poziomach zaawansowanie. Zapraszamy dzieci i młodzież. Odpłatność: 5 zł/ zajęcia.

 


PIĄTEK

 ZAJĘCIA LEGO ROBOTY

Zajęcia dla dzieci - konstruowanie robotów z klocków Lego. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie. Odpłatość: 40 zł/ zajęcia.

 

 

 

Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko,  ul. Główna 22, Chrzypsko Wielkie, tel. 61 295 14 08
Wykonanie strony: Joomla :: SOLmedia.pl