Sierakowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację poezji Cypriana Kamila Norwida pn. "Bo piękno na to jest, by zachwycało".

Konkurs adresowany jest do młodzieży i dorosłych. Przeprowadzony będzie w czterech kategoriach wiekowych (klasy IV-VI, klasy I-III gimnazjum, szkoły ponadgminazjalne, dorośli).

Uczestnicy przygotowują prace w dowolnej technice: farby, ołówek, kredki, węgiel, pastele (zabezpieczone fiksatywą). Format prac: A3. Każda praca na odwrocie musi zawierać czytelne dane: imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, imię i nazwisko opiekuna, nauczyciela, telefon kontaktowy. Do prac należy dołączyć utwór lub fragment utworu, który został zilustrowany. Termin nadsyłania prac: do 2 października 2014 r.

Organizator przewiduje nagrody za I, II, III miejsce i wyróżnienia. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi 10 października o godz. 18.00 podczas wieczoru artystycznego, który odbędzie się w Sierakowskim Ośrodku Kultury przy ul. Poznańskiej 25 w Sierakowie.

Adres na który należy nadsyłać prace:

Sierakowski Ośrodek Kultury
ul. Poznańska 25