Plakat Separacja

11 marca, w sobotę po Dniu Kobiet, zapraszamy na spektakl "Separacja", komedię gwarantującą dwie godziny świetnej zabawy. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w bibliotece. Sztuka jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna i Patryk wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji. Kolejne dwa akty to typowa komedia omyłek, nieporozumień, zabawnych intryg. Małżonkowie wiodą życie w oddzielnych pokojach. Niestety, kuchnia jest wspólna... Błyskotliwe dialogi i humor są gwarancją znakomitej zabawy.