Biblioteka Publiczna w Międzychodzie zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych powiatu międzychodzkiego do udziału w konkursie fotograficznym „Przyłapani na czytaniu – ferie z książką”. O co chodzi? Noś ze sobą aparat, smartfon czy tablet, bądź czujny, rozglądaj się i przyłap kogoś na czytaniu! Sam też daj się przyłapać. Czytanie i dobra zabawa chodzą ze sobą w parze, spróbujcie! Na Wasze prace Biblioteka czeka od 16 do 31 stycznia 2016 r.

Zdjęcia (wyłącznie w formacie cyfrowym) oraz karty zgłoszeń nadsyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możecie je również przesłać tradycyjną pocztą (na płycie CD lub innym nośniku) na adres Biblioteka Publiczna im. J.D. Janockiego, plac Kościuszki 9, 64-400 Międzychód, bądź doręczyć je osobiście na ten sam adres.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Biblioteki Publicznej w Międzychodzie.