Zapraszamy 20 lutego na wieczór z Old Spice Girls - Babskim Kabaretem, tworzonym przez Emilię Krakowską, Barbarę Wrzesińską i Lidię Stanisławską. Bilety w cenie 30 zł dostępne są w Bibliotece Publicznej - od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, a w piątki od 10.00 do 18.00.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Serdecznie zapraszamy!